Tālmācības un neklātienes mācību programmas- 

JŪSU SAPŅU ĪSTENOŠANAI 

Dienvidkurzemes 2. vidusskola

Skillslatvia   Šajā mācību gadā norisināsies otrais nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss SkillsLatvia 2018. Šogad konkursā profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi sacentīsies 20 nominācijās (kā piemēram, skatlogu dizains un noformēšana, restorānu serviss, smago spēkratu remonts un apkope un daudzās citās). Konkursanti divās dienās veiks nozaru ekspertu izstrādātus darba uzdevumus, kuros demonstrēs savas profesionālās prasmes un iemaņas.
   Pasākumā VIAA organizēs dažādas informatīvas un izglītojošas aktivitātes konkursa apmeklētājiem. Apmeklētāji kopā ar gidiem konkursa darbnīcās varēs iepazīt profesijas, konkursā veicamos uzdevumus, kā arī prasības profesijas apguvei. Paralēli konkursa norisei izglītības iestādes un uzņēmumi demonstrēs dažādas profesijas, profesionālās prasmes, kā arī būs iespēja klātienē izmēģināt šīs profesijas. Papildus tam apmeklētāji varēs uzzināt karjeras plānošanai noderīgu informāciju, tai skaitā arī par profesionālās izglītības piedāvātajām iespējām.
   Aicinām Jūsu pašvaldības / PIKC pakļautībā esošo izglītības iestāžu audzēkņus kopā ar pavadošiem skolotājiem apmeklēt konkursu SkillsLatvia 2018 25. un 26. aprīlī, lai piedalītos vērienīgajā prasmju demonstrācijas pasākumā un iepazītu profesionālās izglītības daudzveidību.
   Pasākumā ieeja bez maksas, kā arī būs nodrošināta bezmaksas autostāvvieta.
   Aicinām izstādes apmeklējumam izmantot finansējumu no projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" (Projekta identifikācijas Nr. 8.3.5.0/16/I/001), apmaksājot sabiedriskā transporta biļetes. Atgādinām, ka varat izmantot projekta finansējumu sabiedriskā transporta biļešu apmaksai arī tādiem gadskārtējiem centralizētiem karjeras atbalsta pasākumiem kā RTU Karjeras diena (01.03.2018.), Ēnu diena (14.02.2018.), Prakse.lv Uzņēmumu "Atvērto durvju nedēļa".
   Plašāku ieskatu konkursa SkillsLatvia 2017 norisē varat redzēt video materiālā šeit, kā arī apmeklējot VIAA mājaslapu.
Konkurss SkillsLatvia 2018 notiek projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros, ko finansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts.

VALSTS IZGLĪTĪBAS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRA
Vaļņu iela 1, 4. stāvs, Rīga, LV-1050, LATVIJA
Tālr.: 67358452
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.